

Hoewel rust en kalmte de sleutelwoorden zijn op camping Riez à la Vie, aan activiteiten geen gebrek. Op sommige dagen komt zelfs het circus aan huis die ook het publiek laat deelnemen. Voor een dag een ster zijn, u zult met veel plezier en goede herinneringen aan deze vakantie terugdenken !

Elke dag, ongeacht het weer worden binnen- of buitenshuis, voor groot en klein, recreatieve activiteiten georganiseerd. De kinderen kunnen zich naar hartenlust vermaken met gezellige en educatieve spelletjes, maar ook aan gezelschapspelen die tot hun beschikking staan.

Net als de grote zuidelijke spelers, kunnen de fervente jeu de boules (petanque) spelers op camping Riez à la Vie onderling rivaliseren tijdens jeu de boules (petanque) wedstrijden op het hiervoor speciale veld. Een sport die lijkt te zijn uitgevonden door en voor vakantiegangers.

Overdag zullen rust en ontspanning aan de orde zijn, maar daarentegen zullen de avonden waarin feesten worden georganiseerd met muzikale groepen of DJ’s, gespecialiseerd in het onuitputtelijke repertoire van de jaren 80 disco, verzengend zijn. – Kom dansen en feesten tot in de ochtendgloren !
Al naar gelang de kalender zullen goochelshows, lotto- of thema-avonden worden georganiseerd.